Z przyjemnością informujemy, że agroturystyka Ranczo Kupała została zgłoszona przez naszych gości do nagrody w konkursie Agroturystyka Roku w ramach akcji Mistrzowie Agro 2023.

To plebiscyt sołecki i rolniczy w województwie podlaskim prowadzony na łamach „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”. Patronat nad plebiscytem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Głosowanie rozpoczęło się w środę, 12 kwietnia. Aktualne wyniki i informacje o plebiscycie można znaleźć na www.poranny.pl/agro

Żeby zagłosować na Ranczo Kupała, można wysłać SMS o treści BLG.106 na numer 7303. Cena jednego SMS to 3,69 zł. Za każdy głos bardzo dziękujemy. Mogą państwo również pomóc udostępniając link do głosowania na swoich social mediach. Za każde wsparcie jeszcze raz dziękujemy. I zapraszamy do odwiedzenia Rancza. 

Lokalizacja

Nasze uroczysko położone jest w malowniczej okolicy na skraju prastarej Puszczy Białowieskiej. Jest wymarzonym miejscem dla wypoczynku wakacyjnego, jak też i obfitującym w wiele atrakcji w dni zimowe.

  • Ranczo Kupała
    17-200 Orzeszkowo 139
    Gmina Hajnówka
    woj. podlaskie

  • Współrzędne GPS: 52.701297, 23.538757